Balansuojantis dvifazis nektaras Shibui

Balansuojantis dvifazis nektaras, tobulesnių produktų formulių kūrimo rezultatas. Kaip niekad anksčiau, septynių tauriųjų eterinių aliejų ir organinio kadagio trihidrolato sinergija suteikia matinį atspalvį ir veikia riebalines liaukas iš vidaus, kad oda atstatytų prarastą pusiausvyrą ir būtų lygios, nepriekaištingos išvaizdos.

Ingredientai

C15-19 Alkane, Aqua (Water), Juniperus Communis Flower Water, Limonene, Benzyl Glycol, Gurjun Balsam Oil, Ethylhexylglycerin, Fokienia Hodginsii Oil, Copaifera Officinalis (Balsam Copaiba) Resin, Linalool, DAVANA (Artemisia Pallens Flower Oil), Amyris Balsamifera Bark Oil, Raspberry Ketone ,Myrocarpus Fastigiatus Wood Oil, Cinnamomum Camphora Linalooliferum Wood Oil, CI 19140 (Yellow 5), CI 42090 (Acid Blue 9 / Fd & C Blue No. 1) .


Naudojimas:

Suplakite buteliuką, kad susimaišytų dvi fazės, ir tolygiai tepkite ant veido, kaklo ir dekoltė sričių. Balansuojantis Shibui yra pirmasis Jūsų odos grožio ritualo žingsnis. Produktą galima tepti vieną arba sumaišytą su įprastu kremu intensyviai odos priežiūrai.

Kiekis: 30 ml.

Kodas: 2.25.48

Grižti atgal