Super Hero akių kaukė

Eye Contour bioceliuliozinė kaukė

Ši Biocell kaukė su peptidais, hialurono rūgštimi ir saldymedžiu, specialiai sukurta akių kontūrui. Jos tekstūra užtikrina puikų prigludimą prie odos ir maksimalų ypatingai koncentruoto serumo poveikį. Serumas suveikia akimirksniu, vos po kelių minučių naudojimo. Kaukė uždengia visą akių kontūro, nuo vieno smilkinio iki kito, zoną ir pašalina nuovargio požymius bei raukšles. Akių kontūras iš karto paryškėja, atrodo pridrėkintas ir lygesnis.

Ingredientai

Aqua (Water), Dipropylene Glycol, Glycerin, Honey Extract, Keratin, Hydrolyzed Keratin, Palmitoyl Pentapeptide-4, Sodium Hyaluronate, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Saccharomyces/Xylinum/Black Tea Ferment, Palmitoyl Oligopeptide, Carbomer, Butylene Glycol, Xanthan Gum, Sodium Polyglutamate, Hydroxyethylcellulose, Hydroxyacetophenone.


Naudojimas:

Uždėti kaukę kaip įmanoma arčiau viršutinių ir apatinių vokų, pradėti nuo vienos akies tuomet uždėti ant kitos. Lengvai prispausti kaukę prie odos, kad tinkamai priglustų prie viršutinio ir apatinio vokų. Palikti veikti 15 minutes. Nuimti kaukę ir švelniai įmasažuoti likusį ant odos serumą į akių kontūrą ir vokus. Nenuplauti.

Kiekis: 1 vnt.

Kodas: 2.43.01

Grižti atgal